• pl

POLEKU – SLOW LIFE PO NASZYMU – W SKANSENIE – ZAGRODZIE WSI PSZCZYŃSKIEJ

Stowarzyszenie LGD „Ziemia Pszczyńska serdecznie zaprasza do udziału w III Edycji Festiwalu POLEKU slow life po naszymu.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniu 30 czerwca (niedziela) na terenie Skansenu Zagroda wsi Pszczyńskiej w Pszczynie (ul. Parkowa 20, 43-200 Pszczyna).

Festiwal odbędzie się w godzinach 12.00-20.30.

W ramach atrakcji przewidujemy:

 I. Animacje i warsztaty:
Świece żelowe, wełna i sklejka, dietetyka, pszczelarstwo, biosfera, manufaktura zdrowia, zielarstwo, rękodzieło – zabawa i nauka dla całych rodzin!

 II. Koncerty:
16.30 – zespół now
18.00 – zespół Hengelo
19.30 – zespół TUNE

 III. Oferta gastronomiczna:
Karczma u Richarda, Marcin Czubak, Enjoy Coffee and Smothie

 IV. QUEST
Podczas festiwalu rozdamy Państwu formularze z pytaniami – pierwsze 40 osób, które udzieli najwięcej prawidłowych odpowiedzi, otrzyma nagrody na scenie festiwalu – ok godz. 19.00!

 
Tak jak w ubiegłym roku, zachęcamy także do udziału w wydarzeniu Śniadanie w Skansenie, które rozpoczyna festiwal. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00.

Uwaga liczba miejsc ograniczona – w wydarzeniu weźmie udział 100 osób, wg. Kolejności zgłoszeń (tylko mieszkańcy obszaru członkowskich gminy LGD).

Rejestracja uczestników zakończy się w dniu 27 czerwca. Zgłoszenia należy nadesłać poprzez formularz zawarty pod linkiem TUTAJ

 Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

 
Regulaminy dostępne na stronie internetowej:  http://www.lgdziemiapszczynska.pl/0,1179,iii-edycja-festiwalu-poleku-slow-life-po-naszymu,artykul,wiadomosci.html

 

dodane: 2019-06-20 12:51:40

Powrót: