• pl

Wraca jarmark staroci

Dobra wiadomość dla kolekcjonerów, łowców staroci i miłośników antyków. Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa na pszczyński rynek wraca giełda staroci. Najbliższa odbędzie się w niedzielę, 13 czerwca.
W każdą drugą niedzielę miesiąca pszczyński rynek zamienia się w jarmark staroci. Czego tam nie ma? Są m.in. meble, obrazy, lustra, rzeźby, hafty, porcelana, książki, płyty winylowe, biżuteria, sztućce, lampy i drobiazgi z duszą. Prawdziwe eldorado dla łowców staroci. A tych jest coraz więcej. Jarmark ma swoje stałe miejsce nie tylko pośród pszczyńskich imprez, ale także w kalendarzu giełd staroci na Śląsku i Małopolsce. Ma też swoich stałych klientów, do których dołączają nowi. Zawsze jest dobry czas ku temu, aby uzupełnić swoje kolekcje albo rozpocząć przygodę z antykami.
W związku z pandemią jarmark odbędzie się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Każdy z wystawców ma obowiązek posiadać na stoisku płyn do dezynfekcji rąk i jednorazowe rękawiczki.
Konieczne jest również zachowanie odstępów między stoiskami handlowymi i dystansu społecznego.
Najbliższy jarmark odbędzie się w niedzielę, 13 czerwca w godz. 9.00 - 18.00. Więcej informacji: Biuro Informacji Turystycznej, Rynek 19, tel. 32 212 99 99, www.pszczyna.info.pl, e-mail: bit@pszczyna.info.pl.

dodane: 2021-06-09 12:18:30

Powrót: