• pl

Pszczyński Jarmark Świąteczny – wiele atrakcji

Od 15 do 17 grudnia na płycie Rynku po raz kolejny stanie Jarmark Świąteczny. Organizatorzy planują sporo atrakcji, w tym żywą szopkę bożonarodzeniową.
Podobnie jak w roku ubiegłym,  jarmark usytuowany będzie na płycie Rynku, przy lodowisku, od strony Ratusza w 16 drewnianych budkach.
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które zapewnią świąteczny klimat. Podczas jarmarku na scenie odbywać się będą koncerty, a cały Rynek rozświetlony będzie świątecznymi iluminacjami. Dla dzieci przygotowano warsztaty, oraz karuzelę i szopkę bożonarodzeniowa z żywymi zwierzętami. Zapraszamy również wszystkich na spotkanie przy wigilijnej zupie.
Oto, jak wyglądał Rynek w czasie ubiegłorocznego jarmarku:
https://www.youtube.com/watch?v=q6qDqu_ZlpI

Oferty na wynajęcie jednego ze stoisk należy składać do 27 listopada 2017 r. w Biurze Informacji Turystycznej (Brama Wybrańców 1, 43-200 Pszczyna, tel. 32 212 99 99, e-mail: bit@pszczyna.info.pl). O zakwalifikowaniu danej oferty do udziału w jarmarku decydować będzie oryginalny dobór towaru, związany z tradycjami Bożego Narodzenia oraz aranżacja stoiska oddająca świąteczny nastrój.
 
Organizatorami Jarmarku Świątecznego są:
Urząd Miejski w Pszczynie, Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Miejski Zakład Zieleni.
Partnerem technologicznym jest firma Groda.

dodane: 2017-10-27 08:45:46

Powrót: